Armování nízkotlakých hadic

Nízkotlaké armování
 Poptávkový formulář >>

Oblast nízkotlakých hadic, které jsme schopni opatřit zalisovanými koncovkami je velmi široká. Standardně do běžných skladových zásob firmy armujeme tlakové vzduchové hadičky na foukání pneu, hadice k mazacím lisům či přívodní hadice k automatickým pračkám.
Přesně podle Vašich požadavků jsme však schopni nalisovat libovolnou koncovku z naší nabídky na hadici s příslušnými parametry.
Není vyjímkou, kdy opatřujeme koncovkami zahradní PVC hadice nebo běžné pryžové hadice na vzduch. Zalisovat lze i kompletní nabídku nástrčných i bajonetových rychlospojek.


Konekt-nízkotlaké armování

Princip spojení

Hadice, nasazená na koncovku (s hadičníkem) je v tlakovém lisu zafixována kovovou objímkou (límec) ke koncovce. Pravidelná deformace po obvodu kovového límce zajišťuje trvalý přítlak na vnější průměr hadice a tím pevné spojení s koncovkou.

Typy hadic, vhodné pro lisování

Výběr hadice je závislý především na dopravovaném médiu a požadované odolnosti tlaku. Pro správné zalisovámí koncovky je důležité, aby měla hadice dostatečnou sílu stěny, tak aby došlo k pevné fixaci koncovky. Pro armování koncovek nelze použít ploché textilní, nebo slabostěnné hadice. Taktéž hadice s kovovou nebo plastovou sací spirálou nejsou vhodné.

Koncovky k zalisování

Obecně platí, že téměř každá koncovka, rychlospojka nebo převlečná matka vybavená napojením na hadici lze zalisovat.  Hlavním předpokladem je dostatečná pevnost  koncovky  a vhodnost rozměrů hadičníku (nasazení na hadici) a vnitřního průměru hadice.
 

Co je třeba znát pro objednání

• Dopravované médium a tlak
• Typ koncovky ( závity, provedení, stoupání závitu a pod.)
• Celkovou délku hadice včetně koncovek
• Další speciální vastnosti hadice ( požadavky na extrémní ohyb atd.)

Přesná specifikace požadavků zákazníka je jediná cesta ke spolehlivosti a dlouhodobému užívání hadice

 


v případě zájmu o nízkotlaké zalisování koncovek nám zavolejte na tel: 466 940 062 
nebo nám pošletete poptávkový formulář - obratem Vás kontaktujeme a dopřesníme Vaše požadavky