O sortimentu

Naše firma se zabývá specializovaným prodejem hadic a pryže již od roku 1992. V současné době disponujeme vyčerpávající nabídkou průmyslových hadic, spojovacích materiálů a technické pryže.

 

 

Průmyslové hadice

Sortiment pryžových a plastových hadic na sání a výtlak. Hadice na vodu a zahradní zavlažování, na horkou vodu, chladičová média a páru, hadice pro ropné produkty a paliva, pro chemikálie, sací hadice pro ventilace a klimatizace, hadice pro dopravu sypkých materiálů v průmyslu i stavebnictví, hadice na dopravu stlačených plynů, acetylenu, propan butanu, hadice na rozvody stlačeného vzduchu a pod. Široká škála provedení, rozměrů a balení od významných výrobců.
Internetový katalog - průmyslové hadice

Konekt-průmyslové hadice

 

Spojovací materiály k hadicím
Nedílnou a neustále rostoucí součástí naší nabídky jsou spojovací materiály k hadicím, zejména hadicové spony, kovové a plastové rychlospojky, nástrčné rychlospojky pro tlakový vzduch, bajonetové uzávěry, kovové a plastové fitinky, napojení cisternových savic, vzduchový program pro dílny, zahradní programy a pod.
Internetový katalog - spojovací materiály k hadicím
 

Konekt-spojovací materiály k hadicím

 

Technická pryž a plasty

Nabídka technické, ploché gumy, protiskluzových pryžových koberců, vytlačovaných profilů, samolepících mikroporézních pryžových profilů a desek, čistících , pryžových zón, plastových , lamelových clon pro odstínění prostor, průchodů a vrat a pod.
Internetový katalog - Technická pryž a plasty

Konekt-technická pryž a plastyObjednejte si bezplatně náš katalog