O firmě

konekt-o firmě 04Firma Konekt byla založena v roce 1993 a od počátku své existence se profilovala jako specializovaný velkoobchod pro prodej průmyslových hadic, spojovacích materiálů
k hadicím a technické pryže a plastů.

V současné době firma zastupuje velké množství významných výrobců v tomto oboru. Především Semperflex Optimit, Semperit, a Merlett Technoplastic ve výrobě hadic, Lüdecke GMBH a Rasmussen GMBH ve výrobě spojovacích materiálů k hadicím a Semperit, Boguma ve výrobě technické pryže a pryžových výrobků.

Ve firmě je kladen největší důraz na odbornou fundovanost našich zaměstnanců tak, aby svojí poradenskou činností přispěli k maximálnímu uspokojení potřeb našich zákazníků a k optimálnímu využití našeho sortimentu. Logistikou provozu, softwarovým vybavením a technickým zázemím je firma uzpůsobena pro rychlá a efektivní zakázková řízení a to jak pro standardní sortiment, tak i nastandardní poptávky a požadavky našich zákazníků.

Konekt-o firmě 02Konekt- o firmě 01Konekt-o firmě 03konekt-o firmě 05

Doprava

Firma je vybavena dostatečným autoparkem, telefonním dispečinkem a odbornými pracovníky expedičních skladů pro rychlou dopravu vybraného zboží zákazníkům. Souběžně s naší dopravou používáme osvědčené přepravní a poštovní společnosti.

Propagace

Konekt- propagaceObchodníkům a prodejcům našeho sortimentu vypracujeme nabídkové vzorkovníky, cenové návrhy a kalkulace. v případě zájmu Vás navštíví náš zaměstnanec a zboží předvede. K technickým a dalším dotazům je připravený náš dispečink.
V případě zájmu o náš sortiment Vám zdarma zašleme katalog, tištěnou verzi ceníku, popřípadě vzorek zboží k vyzkoušení.
Kdo dává přednost elektronickým médiím, najde nás na našem kompletním internetovém katalogu a firemních stránkách na www.konekt-hk.cz
Pro přímý elektronický prodej slouží náš e-shop: www.konekt-hadice.cz