Rozvody tlakového vzduchu

Rychlospojky, tlakové hadice a trubičky na tlakový vzduch tvoří ucelenou nabídku na dopravu stlačeného vzduchu v domácnost ke kompresorům, foukání pneu i v průmyslu pro rozvody a napojení nářadí a přístrojů na tlakový vzduch.

Naše nabídka disponuje kvalitními komponenty od renomovaných výrobců v oboru.

 

Flexibilní, plastové hadice

PVC flexibilní hadice na vzduch

Používají se tam, kde je potřeba zachovat maximální ohebnost a flexibilitu, nebo kde je třeba hadici často smotávat, přemisťovat nebo ohýbat. Hadice jsou zpravidla z materiálu PVC nebo PU a opatřené textilním tlakovým opletem. Běžný pracovní tlak se podle typu pohybuje od 1 do 4 MPa.

Nejčastější použití:
Pružné připojení kompresorů, nafukování pneu a pod. Tam, kde se často s hadicí manipuluje.

Naši nabídku plastových hadic najdete zde >>>
 

Trubičky na rozvody tlakového vzduchu

Pa a PU trubičky na tlakový vzduchRovné nebo kroucené trubičky z polyamidu nebo polyuretanu na rozvody tlakového vzduchu. I při malé hmotnost a rozměrech mají vysokou odolnost poškození, tlaku a ozonu.

Nejčastější použití:
V kombinaci s rychlospojkovým systémem propojení jsou ideální na rozvody tlakového vzduchu po dílnách a provozech, k ofukovacím pistolím, vzduchovému nářadí a pod.

Naše nabídka PA a PU trubiček >>>
 

Nástrčné, mosazné rychlospojky

Nástrčné eychlospojky na vzduch ESX, DN 7,2Mosazné nástrčkové rychlospojky. Slouží ke spojení hadic vzduchových rozvodů. Jsou opatřeny kovovou pružinou na aretaci násuvné nástrčky.
Napojení na hadice se provádí standardně naražením hadice na trn rychlospojky a dotažením hadicovou sponou..

Nejčastější použití:
Napojení plastových nebo pryžových hadic k  dopravě stlačeného vzduchu od kompresorů a armatur k drobnému nářadí a přístrojům.

Naše nabídka nástrčných rychlospojek ESX >>>
 

Rychlospojky pro PA a PU trubky

rychlospojky pro spojování polyamidových a polyuretanových trubekKompletní systém propojení polyamidových nebo polyuretanových trubiček na tlakový vzduch s armaturami. Systém spojek, rozboček, redukcí a šroubení. Trubičky se připevňují naražením do rychlospojky, která je vybavená záchytnými háčky na vnější průměr trubičky. Pro demontáž stačí stisknout převlečný kroužek rychlospojky a trubičku vysunout.

Nejčastější použití:
Napojení vzduchových trubiček pro rozvody tlakového vzduchu v dílnách a provozech.

Naši nabídku rychlospojek a šroubení najdete zde >>>

 

 

Přejeme příjemný nákupNevybrali jste si z naší nabídky ?
Kontaktujte nás a něco společně vymyslíme

 +420 466 940 062