Sněhové břity

Gumotextilní, sněhové břity - s úkosem

Pryžový břit-rovný
Pryžový břit ke sněhovým radlicím - rovný
Pryžový břit s úkosem
Gumotextilní, sněhové břity - s úkosem
Předvrtané otvory
Sněhové břity s předvrtanými otvory pro uchycení

V metráži, tloušťka materiálu 30,40 nebo 50mm. Jsou určeny především pro montáž na sněhové radlice.

Použití:
Jsou určeny především pro montáž na sněhové radlice. Zabraňují poškozování komunikace a oděru vlasní ocelové radlice o vozovku.

Pro běžné užití dodáváme břity v rozměrech do 580 mm šířky a síly až 100mm. Maximální délka distribuovaných břitů v metráži je z důvodu hmotnosti 9 až 12 m. Sílu i šířku břitů lze obvykle přizpůsobit požadavkům zákazníka. Břity jsme schopni dodávat v požadovaných délkách a s vyvrtanými otvory nejlépe dle technického výkresu dodaného zákazníkem. Břity o síle 30 a 40 mm vyrábíme v provedení s úkosem a bez úkosu.

Maximální délka břitu je 9 m

Co musíte znát k objednání břitu

■ přesný rozměr - šířku, tloušťku a délku břitu
■ případný úkos
■ počet otvorů pro případnou montáž, jejich průměr a umístění


Materiál
Břity na sněhové radlice se vyrábějí z gumotextilní směsi. (střídavé sendvičové vrstvy pryže a textilu, podobně jako dopravníkové pásy).

Poptávka
Pokud znáte přesné rozměry břitu, uveďte je do textu níže uvedeného potávkového formuláře . Poptávka je nezávazná a bude jen na Vás jestli po obdržení naší nabídky břity objednáte.

V případě, že potřebujete další informace pro sestavení vaší poptávky či objednávky, neváhejte nás kontaktovat telefonem, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.


Poptávkový formulář na výrobu sněhových břitů

Volby formuláře