Armování savic pro cisterny

Armování cisternových savic

PVC savice s koncovkami pro napojení k cisternám, fekálním a hasičským vozům

Nakupte v eshopu >>

» »

Savice s koncovkami určené pro napojení k cisternám, zemědělským vozům, fekálním vozům, komunální nebo hasičské technice. Jakýkoliv typ bajonetové nebo pákové koncovky Vám naarmujeme na Vámi vybranou sací hadici.

 

KONCOVKY


Armujeme i na koncovky PERROT, BAUER, FERARRA, KAMLOK. Koncovky jsou za tepla připevněny na koncovku fixovány nerezovou sponou bandimex.
 

Bajonetové koncovky STORZ  Pákové uzávěry (čepy, hák) 
koncovky-storz koncovky-čepy a hák
Koncovky Perrot, Bauer Koncovky Kamlok
koncovky-Perrot koncovky-Kamlok

 

SACÍ HADICE


Nejčastěji se používají PVC hadice s plastovou spirálou. Hadice jsou zpravidla odolné a ohebné i při teplotách pod bodem mrazu. Na přání armujeme i klasické pryžové savice s kovovou spirálou a koncovými manžetami na uchycení koncovky, nebo speciální hadice s odolností oděru sypkými látkami, nebo odolností chemikálií či ropným látkám.

 

Arizona Superelastic  Sací hadice Agros SE 
standardní savice, s odolností teplotám již od -25°C. Odolný povrch proti prodření.  standardní savice s odolností -15°C. Nárazuvzdorná spirála, povrch odolný prodření. 
savice_arizona savice_agros
Požární sací hadice Pyros Apollo Superelastic
Požární savice vhodná i pro požární sport. Je vyráběná v délce 2,4m, takže nemá tvarovou paměť kluba Alternace pro typ Agros SE. Kvalitní, ohebná savice s odolností prodření.
savice_pyros savice_ Apollo

 

Na požádání vypracujeme před výrobou a dodáním zboží cenový návrh