Armování hydrauliky

Armování hydrauliky
hydraulická hadicovina >>
hydraulické koncovky >>
značení hotových hadic >>
poptávkový formulář >>

Hydraulické hadice dle požadavků zákazníka jsou vyráběny v našem středisku v Libišanech. Disponujeme dostatečnými skladovými zásobami koncovek a hadicoviny, tak, abychom pokryli co největší škálu Vašich požadavků. Přímo na místě Vám vypracujeme cenový návrh na požadovanou hadici a na počkání Vám ji vyrobíme. Hadice slouží k dopravě hydraulických a minerálních olejů, mazacích tuků, benzínu, emulzí olejů a pod. Jsou určeny k hydraulickým zařízením zemních ,stavebních a zemědělských strojů. Výroba hydraulických hadic dle požadavků zákazníka je realizována ve středisku Libišany na počkání.
Speciální hadice s koncovkami, popřípadě větší série lisujeme na objednávku
 


Armování hydrauliky

Princip spojení

Hadice je zbavená vnějšího obalu až na drátový oplet, nasazená na koncovku (s hadičníkem) a v tlakovém lisu zafixována robustní kovovou objímkou (límec) ke koncovce. Pravidelná deformace po obvodu kovového límce zajišťuje trvalý přítlak na vnější průměr hadice a tím pevné spojení s koncovkou.

Typy hadicoviny

Zpracováváme hadicovinu na hydraulické hadice od vnitřního průměru 6 mm do 32 mm a to v provedení 1SN, 2SN a 4SP. Výběr typů hydraulických  hadic.

Typy koncovek

Vedeme celou rozměrovou škálu klasických koncovek pro hydraulické hadice s převlečnou matkou a to včetně kolínek 90° (DKS, DKOS, DKOL, AGR, CEL, DKR) Nestandardní provedení koncovek jsme schopni řešit buď redukcí nebo armováním na objednávku.
výběr typů koncovek

Co nabízíme

Vvýroba hydraulických hadic až do průměru hadice 32 mm,  škála základních koncovek, včetně kolínek 90°, armování GBO palivových hadic a teflonových hadic.
 

Co je třeba znát pro objednání

• Dopravované médium a tlak
• Typ koncovky ( závity, provedení, stoupání závitu a pod.)
• Celkovou délku hadice včetně koncovek
• Další speciální vastnosti hadice ( požadavky na extrémní ohyb atd.)

V případě, že si přesnými parametry hadice nejste jisti, přineste nám ukázat starou hadici jako vzorek. Přesná specifikace požadavků zákazníka je jediná cesta ke spolehlivosti a dlouhodobému užívání hadice

 


v případě zájmu o řezání z ploché pryže nám zavolejte na tel: 466 940 062
nebo nám pošletete poptávkový formulář - obratem Vás kontaktujeme a dopřesníme Vaše požadavky