Sleva - odsávací hadice PU-L

Dobrá zpráva pro truhlárny a dílny:   Sleva hadic na odsávání prachu a pilin !


Superflex PUL ohebná ventilační hadiceOdsávací hadice pro drobné nečistoty, prach a kouř jsou neustále rostoucí komodita našeho specializovaného obchodu.
Naší nabídce doposud vévodila jako nejpoužívanější odsávací hadice pro drobné dílny, truhlárny a montážní haly hadice SUPERFLEX PU-R. Hadice je pro většinu běžných odsávaných médii zbytečně robustní a samozřejmě dražší, než méně masivní typy. Proto jsme se rozhodli vyjít vstříc těm, kteří podobnou hadici potřebují, ale postačila by jim méně dimenzovaná hadice

Rozhodli jsme se výraznou slevou podpořit prodej hadice se slabší stěnou, nicméně ze stejně houževnatého polyuretanového materiálu. Hadice je vhodná pro odtah drobných nečistot, kouře, prachu, pilin a tudíž se stane dobrým pomocníkem v truhlárnách, nástrojárnách, montážních dílnách a pod.
 

dovolte abychom Vám představili odsávací hadici
SUPERFLEX PU-L

Odsávání a transport prachu, pilin, granulí, drtí a dalších abrazivních materiálů, par rozpouštědel, chemicky agresivních sypkých látek a všude tam kde jsou kladeny vysoké nároky na mechanickou odolnost hadice.
Velmi ohebná hadice, vysoká odolnost vůči abrazi, přetržení nebo zlomení hadice, aerosolům, parám kyselin, louhů a ropných látek.
Konstrukce
Polyuretanová stěna s kovovou spirálou z galvanizované oceli
Provozní teplota
od -40°C do +90°C krátkodobě +125°C.

Superflex PU-L
  >> ceník a parametry >>

Příjďte si ji vyzkoušet a porovnat s ostatními typy ! !