Hadice na foukání pneu

Výroba nízkotlakých, flexibilní hadic s koncovkami. Hadicovina jak z PVC, tak i  pryže, koncovky dle Vašeho výběru. Zvolte si délku a typ hadice na foukání pneu a my ji vyrobíme.

Jako novinku nabízíme tlakové hadice s připevněnými koncovkami na foukání pneu. Všechny typy použitých hadic mají tlakovou odolnost 1,5 - 2 MPa s dostatečným bezpečným zatížením, aby obstály zátěž všech běžných kompresorů v domácnostech, dílnách nebo v průmyslu.

Hadice na foukání pneu-černá s úhlovou koncovkouHadice na foukání pneu-modrá s úchytnou koncovkouHadice na foukání pneu-šedá s úchytnou koncovkou

Délka hadice

Délku hadice včetně koncovek můžete zvolit podle svých požadavků. klidně opatříme koncovkami hadici až do délky nábalu výrobce ( tj. maximálně 50m)

Armujeme na různou hadicovinu.

U úhlových koncovek ( DN 4mm) armujeme na černou PVC hadičku ( 4/11mm) nebo pryžové hadice LongKomp ( 4/11mm). U nástrčných koncovek s páčkou, které jsou určené pro hadice DN 6mm, používáme dva druhy plastových hadic: ekonomičtější verzi - V1124M - v modré barvě a nebo velmi flexibilní typ hadice-  V1124SE - v šedé barvě.
Samozřejmě, když se Vám zalíbí jakákoliv jiná hadice podobných parametrů z naší nabídky, opatříme ji koncovkami také.

Koncovky na huštění neu

K napojení ke kompresoru slouží převlečná matka vnitřním závitem. K uchycení hadice na ventilek pneu se používá u hadice DN 4mm koncovka úhlová , k hadicím DN 6mm je určená koncovka úchytná.

Princip spojení

Hadice, nasazená na koncovku (s hadičníkem) je v tlakovém lisu zafixována kovovou objímkou ke koncovce. Pravidelná deformace po obvodu kovového límce zajišťuje trvalý přítlak na vnější průměr hadice a tím pevné spojení s koncovkou.

Vyberte si podle potřeby

Vybírat můžete jak podle typu koncovek, tak podle typu a ohebnosti hadice a samozřejmě v délkách, které vám budou vyhovovat.

Objednejte si hadici na foukání pneu na našem eshopu